logo

Johtokunta 2017    
     
Markku Pietikäinen (pj.), 044 5148935, puheenjohtaja(ät)nivalanseudungolf.fi
     
Markku Laitila 040 0879918 markku.laitila(ät)haapavesi.fi
Martti Liuska 040 5558102 martti.liuska(ät)k-supermarket.fi
Tiina Karjalainen 040 5946421 tiina.karjalainen(ät)championdoor.com
Sampsa Veteläinen 040 8288616 sampsa.vetelainen(ät)gmail.com
Sylvesteri Takanen  050 5300485  stakanen(ät)gmail.com 
Atte Karsikas 044 0575757 atte.karsikas(ät)netvisa.fi
     
Mika Takanen (siht.), 050 3643095, mika.takanen(ät)nivalanseudungolf.fi
     
Toiminnanjohtaja    
Mika Takanen, 050 3643095, mika.takanen(ät)nivalanseudungolf.fi
     
Kenttämestari    
Tero Vähäaho 044 7338466, kenttamestari(ät)nivalanseudungolf.fi
     
Kapteenit 2017    
Jukka Rieskaniemi (miehet) 044 0815259, jukka.rieskaniemi(ät)kotinet.com
Tiina Karjalainen (ladyt) 040 5946421  tiina.karjalainen(ät)championdoor.com 
Aaro Vuolteenaho (juniorit) 040 4191209 aaro.vuolteenaho(ät)gmail.com
     
Toimikunnat    
     
Kilpailutoimikunta 2016    
Mika Takanen, (pj)  050 3643095,   mika.takanen(ät)nivalanseudungolf.fi
Hannu-Pekka Havisto    
Janne Saarela    
Erkki Jämsä    
     
Kenttätoimikunta 2016    
Mika Hosio (pj)    
Hannu-Pekka Havisto    
Tero Vähäaho    
Mika Takanen    
Markku Pietikäinen    
     
Klubi- ja naistoimikunta 2017    
Tiina Karjalainen (pj) 040 5946421 tiina.karjalainen(ät)championdoor.com 
Marjo Salolahti    
Mervi Pudas     
     
Senioritoimikunta 2017    
Markku Pietikäinen (pj) 044 5148935 puheenjohtaja(ät)nivalanseudungolf.fi
Kari Tenhunen    
Hannu Putkonen    
Eine Hosio     
     
Koulutus- ja junioritoimikunta 2016  
Sylvesteri Takanen (pj)  050 5300485 stakanen(ät)gmail.com
Aaro Vuolteenaho    
Janne Vuolukka    
Mika Takanen    
Janne Saarela    
Tommi Karjalainen    
Sampsa Veteläinen    
     
Sääntö- ja tasoitustoimikunta 2016  
Mika Takanen 050 3643095 mika.takanen(ät)nivalanseudungolf.fi
Kari Heinonen    
     

Seuramme yhteystiedot:
Nivalan Seudun Golf ry
PL 47 (Ravitie 60)
85500 NIVALA   

Aukiolotiedot:
Kenttä:
Suljettu
Range:
Suljettu
Lähipelialue:
Suljettu 

Klubin aukioloajat:
Suljettu

Toimiston aukioloajat:
Arkisin klo 10-15
Varmistathan puhelimitse paikallaolon etukäteen

Puhelimet:
Toimisto: 08 443 700
Caddiemaster: 050 3641 666
e-mail Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
www.nivalanseudungolf.fi