logo

Tälle palstalle voit laittaa myynti-ilmoituksia esimerkiksi osakkeista, vuokrapelioikeuksista, pelilipuista tai vaikka välineistä!
Ilmoitus tulee lähettää seuran toimiston sähköpostiin toimisto(ät)nivalanseudungolf.fi

Ilmoituksesta tulee käydä ilmi ainakin seuraavat tiedot:
Myyjän tiedot (sähköposti ja/tai puhelin) sekä myytävä tuote hintapyyntöineen!

VUOKRAPELIOIKEUDET:

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 510€. Myyjä: Pekka Oja, 0405763187, pekkaoja52(ät)gmail.com

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 510€ (2kpl). Myyjänä: Raija 0445244715 ja Jorma Oja 0445369689, jormaja(ät)gmail.com

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 510€ (3kpl). Myyjä: Veijo Niku 0405908301, jonna-mari(ät)konevaruste.fi

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 510€. Myyjä: Eija Rajaniemi, 0408385631, eija.rajaniemi(ät)poppankki.fi

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 510€. Myyjä: Pekka Pihlajaniemi, 0503473066, pepihla(ät)gmail.com 

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 510€. Myyjä: Leena Harju, 0405708713, leena.harju52(ät)gmail.com

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 510€. Myyjä: Leena Ahola, 0445888484, leena.ahola(ät)selanne.net

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 510€. Myyjä: Erkki Vilhu, 0503643090, erkki.vilhu(ät)jedu.fi

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 510€. Myyjä: Martti Kumpumäki, 0500-890563, martti.kumpumaki[ät)kotinet.com

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 500€. Myyjä: Sami Kumpumäki, 0405858568, sami.kumpumaki(ät)outlook.com

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 510€. Myyjä: Esko Salmikangas, 0400-685563, esko.salmikangas(ät)gmail.com

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 500€. Myyjä: Jussi Kiljala, 0400-285979, jussi.kiljala(ät)gmail.com

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 495€. Myyjä: Harri Majuri, 0415498600 harri.majuri(ät)htm-services.com

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 510€. Myyjä: Kadir Göy, 044 5090970, 46(ät)kotinet.com

- Vuokrataan pelioikeus 2020 hintaan 510€. Myyjä: Jussi Savela, 0409631792, jussi.savela19(ät)gmail.com

 

PELILIPUT: 

 

A-OSAKKEET:

- NSG:llä myynnissä vielä 6 kpl Kalajokilaakson Hopeagolf Oy:n A-osakkeita. Hintapyyntö 2100€, sisältäen 2019 vuoden hoitovastikeen (510€). A-osake sisältää yhden nimetyn pelioikeuden, joka on vaihdettavissa 20 kpl pelilippuihin. Lisäksi osakeenomistaja saa omistajan etukortin, jolla saa pelata alennetuin hinnoin lähialueen kentillä. Tarjous voimassa 31.12.2019 asti ja mahdollisuus myös joustavaan maksuehtoon. Lisätiedot ja tiedustelut Mika Takaselta 0503643095

- Kalajokilaakson Hopeagolf Oy:n A-osake. Hintapyyntö 1500€/tarjoa. A-osake sisältää yhden nimetyn pelioikeuden, joka on vaihdettavissa 20 kpl pelilippuihin. Lisäksi omistajalle kuuluu omistajan etukortti. Lisätiedot ja tiedustelut Alpo Autio, 0400 890576, alpo.autio(ät)leenala.com

- Kalajokilaakson Hopeagolf Oy:n A-osake. Hintapyyntö 1500€. Sisältää yhden nimetyn pelioikeuden, joka on vuosittain vaihdettavissa 20kpl pelilippuihin. Lisäksi omistajalle kuuluu omistajan etukortti. Tiedustelut Tauno Rutanen 040 718 6510, tauno.rutanen(ät)gmail.com

- Kalajokilaakson Hopeagolf Oy:n A-osake. Hintapyyntö 2050€. Sisältää yhden nimetyn pelioikeuden (myös 2018), joka on vuosittain vaihdettavissa 20kpl pelilippuihin. Lisäksi omistajalle kuuluu omistajan etukortti. Tiedustelut Rauni Brusin 050-5768495, rauni.brusin(ät)kotinet.com

- Kalajokilaakson Hopeagolf Oy:n A-osake. Hintapyyntö 1500€/tarjoa. Sisältää yhden nimetyn pelioikeuden, joka on vaihdettavissa 20kpl pelilippuihin. Lisäksi omistajalle kuuluu Omistajan Etukortti. 
Lisätiedot ja tiedustelut Leena Ahola, 0445888484, leenak.ahola(ät)luukku.fi

 

B-OSAKKEET:
- Myyn golf-osakkeen (B-osake), joka sisältää kaksi (2) rajatonta pelioikeutta Nivalan Seudun Golfissa, pelioikeudet ovat vaihdettavissa 20 + 20 kpl pelilippuihin. Lisäksi osake sisältää pelioikeudet alle 18 vuotiaille lapsille. Omistajalle kuuluu myös omistajan etukortti (2 kpl), joka mahdollistaa pelaamista nimetyillä lähialueen kentillä puoleen hintaan. Tee tarjous! Lisätiedot Seppo Junttila 0400503162, seppojj(ät)gmail.com

- Myyn golf-osakkeen (B-osake), joka sisältää kaksi (2) nimettyä pelioikeutta NSG:llä. 1 pelioikeus on vaihdettavissa 20 pelilippuun. Lisäksi osake sisältää pelioikeudet alle 18 vuotiaille lapsille. Omistajajille kuuluu myös omistajan etukortti (2 kpl), joka mahdollistaa pelaamista nimetyillä lähialueen kentillä puoleen hintaan. Tee tarjous! Lisätiedot Pekka Immonen 0445422010, 

- Myyn golf-osakkeen (B-osake), joka sisältää kaksi (2) rajatonta pelioikeutta Nivalan Seudun Golfissa, pelioikeudet ovat vaihdettavissa 20 + 20 kpl pelilippuihin. Lisäksi osake sisältää pelioikeudet alle 18 vuotiaille lapsille. Omistajalle kuuluu myös omistajan etukortti (2 kpl), joka mahdollistaa pelaamista nimetyillä lähialueen kentillä puoleen hintaan. 1500€ /tee tarjous! Lisätiedot Timo Rönkkö 0503200035. 

 

C-OSAKKEET: 
- Myyn golf-osakkeen (C-osake), joka sisältää kolme (3) nimettyä pelioikeutta NSG:llä. 1 pelioikeus on vaihdettavissa 20 pelilippuun. Pelioikeuden haltijoille kuuluu myös omistajan etukortti, joka mahdollistaa pelaamista nimetyillä lähialueen kentillä puoleen hintaan. Tee tarjous! Lisätiedot Kalervo Kumpula 044 0937 041 

- Myyn golf-osakkeen (C-osake), joka sisältää kolme (3) nimettyä pelioikeutta NSG:lle. Pelioikeuden voi vaihtaa 20 pelilippuun. Osakkeenomistajalle kuuluu myös omistajan etukortti, joka mahdollistaa pelaamisen nimetyillä lähialueen kentillä puoleen hintaan kerran kauden aikana. Tee tarjous! Lisätietot Eeva Savela, 040-7209123, eeva.savela(at)apteekit.net

 - Myyn golf-osakkeen (C-osake), joka sisältää kolme (3) nimettyä pelioikeutta NSG:lle yhden vuoden hoitovastikkeen hinnalla 1510€. Ostaja saa osakkeen tuomat pelioikeudet heti käyttöön.Pelioikeuden voi vaihtaa 20 pelilippuun. Osakkeenomistajalle kuuluu myös omistajan etukortti, joka mahdollistaa pelaamisen nimetyillä lähialueen kentillä puoleen hintaan kerran kauden aikana. Tee tarjous! Lisätiedot: Veijo Niku 0405908301, jonna-mari(ät)konevaruste.fi

VÄLINEET:

-Uuden veroiset naisten golfkengät, koko 39, merkki Nike, väri valkoinen. Hp 40€.
Myyjänä: Markku J. Kumpula, 0400-948946, mj.kumpula(ät)kotinet.com

MUUTA: 

Seuramme yhteystiedot:
Nivalan Seudun Golf ry
PL 47 (Ravitie 60)
85500 NIVALA   

Aukiolotiedot:
Kenttä: Avataan jälleen keväällä 2020
Range: Avataan jälleen keväällä 2020
Lähipelialue: Avataan jälleen keväällä 2020

Klubi/Kahvio aukioloajat: 
Avataan jälleen keväällä 2020


Toimiston aukioloajat:
Arkisin pääsääntöisesti klo 9-16
toimisto(ät)nivalanseudungolf.fi / 08 443700

Puhelimet:
Toimisto: 08 443 700
Caddiemaster: 050 3641 666
e-mail Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen.
www.nivalanseudungolf.fi